ODDÍL MODERNÍ A ESTETICKÉ SKUPINOVÉ GYMNASTIKY

mgzubri@centrum.cz

Mistrovství ČR seniorek, ESG CUP III. a Oblastní přebor 2016 - Brno

V sobotu 30. dubna se v Brně kromě oblastního přeboru jihomoravské oblasti a ESG Cupu III. konalo rovněž Mistrovství České republiky juniorek a seniorek v estetické skupinové gymnastice, kde naše seniorské družstvo vybojovalo stříbro! Dívky si tak zajistily nominaci na červnové Mistrovství světa, které se bude konat v Brně (10. – 12. června 2016) a na kterém se náš oddíl bude také organizačně podílet při závěrečném galaprogramu.

Výsledky Mistrovství ČR v ESG 2016 - seniorky:

1. TJ Sokol Velký Týnec

2. TJ Gumárny Zubří

3. SK MG Mantila Brno

4. SK Trasko Vyškov

Kromě seniorek se závodu zúčastnily také naše dětské kategorie.
Svou závodní kariéru zde začalo družstvo kategorie 6 let a mladší, pro které byl tento závod prvním v životě. Naše nejmladší závodní družstvo pod vedením trenérky Hany Šírové si z Brna odvezlo zlaté medaile. Děvčátka Viki Vavříková, Adélka Porubová, Markétka Šimurdová, Amálka Cibulcová, Lucinka Fialová, Vaneska Vojkůvková, Klárka Nová a Viktorka Krupová se stala přebornicemi jihomoravské oblasti.
Družstvo kategorie 8 let a mladší v Brně vybojovala v ESG Cupu i na oblastním přeboru krásné stříbrné medaile.
Dívky z kategorie 8-10 let vybojovaly 4. místo a děvčata z kategorie 10-12 let vybojovala stříbrné medaile, a v oblastním přeboru dokonce zlato!

Všem závodnicím za úspěšnou reprezentaci oddílu děkujeme a přejeme do dalších závodů hodně úspěchů.

ODDDÍL MODERNÍ GYMNASTIKY TJ GUMÁRNY ZUBŘÍ VŠECHNY SRDEČNĚ ZVE NA ČERVNOVÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REBULIKY V ESTETICKÉ SKUPINOVÉ GYMNASTICE DĚTSKÝCH KATEGORIÍ, KTERÉ SE USKUTEČNÍ V NEDĚLI 5. ČERVNA 2016 V ZUBERSKÉ HALE.