ODDÍL MODERNÍ A ESTETICKÉ SKUPINOVÉ GYMNASTIKY

mgzubri@centrum.cz

ESG CUP IV. 2016 - Jihlava

V neděli 22. května se 5 zuberských družstev vydalo na závody do Jihlavy. Bohužel i nás zastihly nemoci, i tak ale holky předvedly super výkony a vybojovaly krásná umístění!!!

Holčičky z kategorie 6 let a mladší na svém druhém závodě vybojovaly stříbrné medaile!

Děvčátka z kategorie 8 let a mladší předvedla krásný výkon a vybojovala své historicky první zlaté medaile!

Nemocemi nejvíce poznamenané družstvo kategorie 10-12 let předvedlo ohromného sportovního ducha, semklo se a v Jihlavě vybojovalo 3. místo!

Seniorky předvedly 2 velice dobré provedení a zaslouženě braly stříbro.

Děvčata z kategorie 8-10 let předvedla ve své nabité kategorii velice pěkný výkon. Ani ohromné zlepšení oproti předchozímu závodu bohužel dívkám nepřineslo touženou medaili, kterou si však holky bezpochyby zasloužily. Z Jihlavy si odvezly pěkné 4. místo, ale na dalším závodě v Zubří už holky chtějí medaile!!!

Všem zuberským gymnastkám gratulujeme ke krásnému umístění a Vás fanoušky již nyní zveme na Mistrovství ČR v estetické skupinové gymnastice, které se uskuteční 5. června 2016 u nás v Zubří!!!