ODDÍL MODERNÍ A ESTETICKÉ SKUPINOVÉ GYMNASTIKY

mgzubri@centrum.cz

ESG CUP III. & O pohár starosty města Zubří 2017

Další závod ESG CUP III. & O pohár starosty města Zubří pořádal v sobotu 22. dubna 2017 náš oddíl moderní gymnastiky TJ Gumárny Zubří. Do nádherně vyzdobené zuberské sportovní haly se tentokrát sjelo více než 220 závodnic ze 7 oddílů celé České republiky, které závodily v 11 kategoriích. Protože chceme mít vše co nejlépe a nejkrásněji nachystané, začaly přípravy již měsíc předem. Od přihlášek, plakátů, přípravy cen, diplomů, medailí a pohárů, až po výzdobu haly v jarním duchu ve žlutozelené barvě. To vše horlivě připravovali trenéři a rodiče závodnic. Závod se nakonec vydařil, dokonce jsme byli pochváleni předsedkyní českého svazu ESG za skvělou přípravu a hladký průběh.

I našim gymnastkám se opět dařilo a všechny skladby se umístily na medailových pozicích!

Nejmladší holčičky z kategorie 6 let a mladší spolu se svými o rok staršími kamarádkami z kategorie 8 let a mladší obsadily 2. místo a získaly tak stříbrné medaile.

Gymnastky z kategorie 8-10 let a 10-12 let získaly 3. místo a nejstarším závodnicím z kategorie 12-14 let se dokonce podařilo vybojovat 1. místo a získaly tak zlatý pohár! Gratulujeme.

Tímto bychom chtěli rovněž poděkovat sponzorům našeho závodu, kterými byli Město Zubří, On Semiconductor a LB Silver - pan Ladislav Brokeš.