ODDÍL MODERNÍ A ESTETICKÉ SKUPINOVÉ GYMNASTIKY

mgzubri@centrum.cz

Valašský podzimní závod a II. Český pohár 2011 ZUBŘÍ

17.11.2011 07:05

Podzimní závodní sezóna začala i zuberským moderním gymnastkám. V sobotu 5. listopadu se již potřetí konal ve víceúčelové hale v Zubří Valašský podzimní závod moderní gymnastiky ve společných skladbách linie B, který byl zároveň 2. závodem Českého poháru 2011. Do zuberské haly přijelo 195 závodnic z 13 oddílů z celé České republiky (Břeclav, Bruntál, Ústí n. Labem, Mariánské Lázně, Brno, Zlín, Rožnov a Zubří), které závodily v 6 kategoriích. Diváci mohli vidět 35 společných skladeb bez náčiní i s náčiním. Zuberský oddíl moderní gymnastiky měl v závodu 3 družstva. Nejmladší zuberské závodní družstvo 1. kategorie se skladbou bez náčiní v rámci Valašského podzimního závodu skončilo na 7. místě a v závodu Českého poháru 2011 obsadilo 5. místo, družstvo 2. kategorie se skladbou s obručemi se umístilo na 5. místě a nejstarší děvčata 3. kategorie se skladbou s obručemi v domácím prostředí zabojovalo a získalo stříbrné medaile. Za celý oddíl bych chtěla poděkovat všem maminkám a tatínkům, kteří pomohli přichystat a zorganizovat pěkný závod. Poděkování patří také sponzorům: Městu Zubří, panu Petru Holišovi, vlasové kosmetice Matushka, Květinářství paní Pavelková,  firmám Bambuši a Medites Pharma Rožnov.  Fotografie ze závodu zde.