ODDÍL MODERNÍ A ESTETICKÉ SKUPINOVÉ GYMNASTIKY

mgzubri@centrum.cz

Oblastní přebor ve společných skladbách linie B 2011 BŘECLAV

17.11.2011 07:12

V neděli 13. listopadu se v Břeclavi uskutečnil oblastní přebor ve společných skladbách linie B, na který jely opět všechny 3 závodní družstva. Nejmladší družstvo ve složení Eliška Jurajdová, Hana Fryšová, Eva Stružková, Veronika Klimková, Denisa Vaculínová, Denisa Mikulenková a Halina Bellová moc nedařilo a skončilo na 11. místě. Družstvu 2. kategorie ve složení Barbora Cábová, Adéla Lojkásková, Sabina Holišová, Sára Bambuchová, Sabina Jurajdová a Pavla Pšenicová se první provedení vůbec nevydařilo, ale ve druhém provedení děvčata zabojovala a předvedla skvělý výkon. Ale na ztrátu z prvního provedení to nestačilo a o 0,25 bodu skončila pod stupni vítězů a domů si odvezly 4. místo. Naopak výkon nejstaršího družstva – Barbora Bergorá, Klára Chlápková, Daniela Martinková, Karolína Davidová, Valentina Havlová a Dominika Chudáčková byl výborný. Děvčata předvedla velmi vyrovnaný výkon v obou provedeních a zaslouženě si vystoupila až na nejvyšší příčku. Děvčata se stala oblastními přebornicemi ve společných skladbách linie B pro rok 2011. Všechny družstva si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost. Všem závodnicím přejeme hodně sportovního štěstí a pohody pro závodění. Fotografie zde.