ODDÍL MODERNÍ A ESTETICKÉ SKUPINOVÉ GYMNASTIKY

mgzubri@centrum.cz

ESG CUP III. a Oblastní přebor v ESG 2013 - Brno

23.11.2013 13:22

Již třetí závod ESG cupu 2013 proběhl 21.dubna 2013 v Brně. Závodu se zúčastnila i tři družstva zuberských gymnastek. Výsledky byly pro všechny medailové.

Kategorie 8 -10 let ve složení: Eliška Jurajdová, Denisa Vaculínová, Hana Fryšová, Eva Stružková,

Anna Pernicová, Eliška Boráková, Bára Kachtíková a Terezie Románková si odvážely každá dokonce

dvě medaile - a to stříbrné. Jednu za 2.místo v ESG cupu III a druhou za 2.místo v oblastním přeboru Jihomoravské soutěžní oblasti v ESG pro rok 2013. Z 9ti oddílů je předběhl jen domácí oddíl Mantila Brno.

Trenérka Hana Šírová i všechny maminky měly z „ ŽABEK“ velkou radost.

Kategorie 12 – 14 let tentokrát překvapila svým bojovným výkonem a umístila se v silné konkurenci na

krásném 4.místě v ESG cupu  a v oblastním přeboru vybojovala dokonce 2.místo. Stříbrné medaile si odvážely:

Barbora Cábová, Adéla Lojkásková, Sabina Holišová, Sára Bambuchová, Sabina Jurajdová, Pavla Pšenicová, Lenka Fryšová a Denisa Mikulenková. Na závod je připravoval jejich choreograf Kryštof Havel

a maminka Hedvika Lojkásková.

No a konečně naše  Juniorky se opět nenechaly překonat a umístily se v ESG cupu na 1.místě.

Byla to pro ně poslední zkouška před nadcházejícím světovým pohárem , který je čekal o týden později

v Barceloně ve Španělsku. Zlaté holky Barbora Bergová, Tereza Hrachovcová, Karolína Davidová, Dominika Chudáčková, Daniela Martinková, Klára Chlápková a Valentina Havlová s trenérkami

Janou a Hanou Šírovými se snaží reprezentovat svůj oddíl, město Zubří, Zlínský kraj i celou ČR co nejlépe.

Děkují svým příznivcům, sponzorům, rodičům i všem, kteří jim fandí.

Sestava kategorie 8-10 let:

Sestava kategorie 12-14 let: